לפרטים נוספים והרשמה צרו איתנו קשר:

  טיול משולב (ימי הביניים וטבע קסום) – טירת רקוורה ופארק לאחמה

  טירת רקוורה ווירו רבה פארק לאחמה

  הגעתם לאסטוניה ואתה רוצים טיול אשר משלב גם טבע מרהיב ביופיו וגם טירה מימי הביניים וגם לבקר במפל? הטיול הזה הוא מה שאתם צריכים!

  הטיול מתחיל מן המלון שלכם ומשם אנחנו נסע לטירת רקוורה ושם תכירו את החיים של ימי הביניים. בטירה זאת היו קרבות קשים במהלך ההיסטוריה, אם זה במצור ע״י איוון האיום ועד פיוטר הגדול ובנוסף הטירה הייתה בשליטת הגרמנים, השוודים ואפילו הפולנים.

  בטירה תקבלו סיור מודרך ע״י אביר מקומי אשר יראה לכם את הטירה ואת חדר העינויים ותעברו דרך מבוך מאוד מעניין ומאתגר. לאחר מכן תכירו אך נראה החיים בטירה ותוכלו להתנסות במשחקי ימי הביינים.

  לאחר הטיול בטירה נסע לטיול רגלי במסלול וירו רבה אשר נחשב ליפה ביותר באסטוניה ואחד היפים באירופה. המסלול בנוי מפלטות עץ על פני ביצות בהן תוכלו להתרחץ (בקיץ). המסלול הוא בתוך יער עבות ככה שזאת חוויה מובטחת וגם נעלה לראש מגדל השמירה המקומי.

  אחרי המסלול נמשיך למפל יאגלה השני בגודלו במדינה ושם גם תוכלו להתרחץ (בקיץ)

  בסוף היום נחזור לטאלין למלון.

  אורך הטיול:

  בין 9-10 שעות

  מחיר הטיול:

  •  טיול קבוצתי – 95-115 יורו לאדם תלוי בכמות אנשים.
  • טיול פרטי – 145-185 יורו לאדם תלוי בכמות אנשים.

  חשוב לדעת:

  • אם נרשמתם ל״טיול הקבוצתי״ אזי הוא כולל אנשים אחרים ואם הקבוצה היא יותר מ-22 אנשים אזי הסיור באוטובוס גדול ופחות מ-22 אזי במיניבוס של מרצדס נוח.
  • אם נרשמתם ל״טיול פרטי״ אזי הטיול הוא רק לכם ויתבצע ברכב פרטי או במיניבוס קטן ונוח.

  רמת קושי:

  הטיול בוירו רבה הוא טיול רגלי ולכן יש לקחת בחשבון שהולכים ברגל בערך שעתיים בקצב איטי ובמישור , בנוסף הטיול מתאים למי שמתנייד בכסא גלגלים רגיל או ממונע.

  מה לקחת אתכם?

  • נעליים נוחות
  • מטרייה אם יורד גשם
  • מצב רוח טוב

  צור איתנו קשר

   אני רוצה לקבל דיוור ישיר למייל עם חידושים, עדכונים וטיפים